Appgo

Appgo Web Interactive Studio

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który oferuje dedykowane i unikalne rozwiązania programistyczne zapewniające naszym Klientom sukces online. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi oraz wieloletniemu doświadczeniu stosowane przez nas procesy, metody i technologie umożliwiają nam tworzenie wysokiej jakości, bezpiecznych, nowoczesnych i skalowalnych stron, portali, sklepów internetowych oraz aplikacji mobilnych. Naszym nadrzędnym celem jest przekazywanie Klientowi szytych na miarę produktów odzwierciedlających naszą wiedzę, umiejętności programistyczne i zdolności graficzne.

Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo oraz wysoką funkcjonalność tworzonych przez nas stron i sklepów internetowych jak i aplikacji mobilnych. Dlatego dla każdego Klienta tworzymy unikalne oprogramowanie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Tym samym pomagamy zabezpieczyć naszych Klientów przed włamaniami hackerskimi, które często występują na stronach tworzonych z zastosowaniem rozwiązań open source (np. wordpress czy joomla).

Oprócz usług z zakresu naszej głównej specjalizacji tj. tworzenia internetowych i mobilnych aplikacji naszym Klientom oferujemy również wsparcie w zakresu marketingu, reklamy, brandingu oraz PR dając im pełną obsługę wizerunkową w świecie online i offline.

Dlaczego my ?

Naszym priorytetem nr 1 jesteś Ty - nasz Klient.

Naszym klientom oferujemy indywidualne rozwiązania technologiczne, które przynoszą wartość dodaną ich firmie. To proste - nasz sukces mierzy się sukcesem naszych klientów!

Sprawdzone rozwiązania - wyjątkowa jakość

Każdy projekt w Appgo jest nadzorowany pod względem jakości na każdym etapie rozwoju.

Wierzymy w nasz produkt i trzymamy się najwyższych standardów.

Do tworzenie aplikacji biznesowych używamy sprawdzonych technologii i rozwiązań, które spełniają wysokie wymogi bezpieczeństwa oraz wyszukiwarek internetowych w ramach pozycjonowania.

Umiejętności i innowacyjność

Projektowanie i budowa aplikacji , stron www i sklepów internetowych wymaga czegoś więcej niż tylko umiejętności technicznych. Wymaga używania nowoczesnych technologii w sposób przemyślany, kreatywny i innowacyjny.

Wybrali nas najlepsi

Współpracujemy zarówno z lokalnymi przedsiębiorcami z różnych branż jak i z topowymi markami w Polsce i na świecie.

Praktyka czyni mistrza

Mamy ponad 15 letnie doświadczenie w programowaniu, w tym czasie nasze umiejętności ewoluowały i adoptowały się do nowych systemów, języków kodowania i technologii dzięki czemu tworzymy nowoczesne projekty które kochają użytkownicy.

Jak pracujemy

Appgo
Appgo AZS UR

II Liga Kobiet

Appgo
Appgo II LO

III Liga Mężczyzn